E-Dönüşüm Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
E-Dönüşüm Danışmanlığı
E-Dönüşüm Danışmanlığı

E-Dönüşüm 

Gerek Gelir İdaresi Başkanlığının zorunlu kılması gerekse işletme süreçlerinin hızlanması, kontrol sistemlerinin kurulabilmesi, zaman tasarrufunun sağlanması, raporlama ve analiz sistemlerinin kurulabilmesi, personel hatalarının en aza indirilmesi ve daha bir çok iyileştirme nedenleri ile işletmelerde gereksinim haline gelen E-Dönüşüm sistemleri için geçişlerin ihtiyaçlara uygun, planlı ve verimli olarak oluşturulması önemlidir. 

Bu neden işletmelerde ihtiyaç analizi hazırlanarak bu ihtiyaçları karşılayacak sistemlerin araştırılması ve bu sistemlerin ihtiyaçlara ve işletmenin işleyişine uygun olup olmadığı yada işletme süreçlerinde iyileştirme sağlamaya uygun olup olmadığı değerlendirilmelidir. 

Bu çalışma sonucunda karşımıza çıkan seçeneklerden hangisinin en iyi fiyat/performans değerine sahıp olduğu incelenir. Böylece E-Dönüşüm kurulum işlemlerine başlanır.  

Daha sonra E-Dönüşüm uygulamasının uygunluk ve performans denetimleri yapılarak kurulum işleminin başarısı ölçümlenir. Eğerki kurulum işlemlerinde bir hata var ise süreçler yeniden değerlendirilip gerekli iyileştirmeler yapılır. 

Kurulum aşaması sağlıklı bir şekilde son bulduktan sonra zaman içinde belli dönemlerde sistem test edilir. Zaman içerisinde işletme içerisinde meydana gelen işleyiş değişiklikleri yada yeni eklenen süreçlerin sisteme entegre edilmesi sağlanır. 

Eğer ki işletme ihtiyaçları en başından eksik belirlenir yada kurulum eksik yapılırsa bir müddet sonra bu süreç tınmaya başlar ve bir müddet sonra kullanılamaz hale gelir.

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın