Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Serol Bilişim Teknolojileri 15 yıllık özel sektör Bilişim ve Muhasebe tecrübesinin sonunda 2019 yılında kuruldu. Kuruluş amacı firmaların ihtiyaç duyduğu teknolojik altyapı ve çağın gereksinimi Dijital Dönüşüm ile E-Dönüşüm gereksinimlerini karşılamak ve işletmelerin Mali ve İdari yönetimleri konusunda destek sağlamak.

Teknoloji konusunda Dünyada ve Türkiye'de lider altyapı firmalarının bayiliğini yaparak firmalara güçlü alyapı hizmeti sağlamaktadır. Firmaların gerek donanım gerekse yazılım konularında ihtiyaçlarını belirleyerek uygun çözümler sağlamaktayız. Dijital dönüşümde elektronik belge yönetimi ile belgelerin arşivlenmesi ve istenildiği zaman arvişden kolayca erişilmesi sağlanarak zaman tasarrufu sağlamaktadır. E-Dönüşüm ile faturaların elektronik ortamda kesilmesi ve depolanması sağlanarak firmaları kesilen faturaların muhattaplarına elektronik ortamda iletilerek ve zaman hemde maliyet avantajı sağlanmaktadır. Faturaların elektronik ortamda depolanması ile arvişleme maliyetlerinin en aza indirilmesi sağlanmaktadır. 

Şirketlere sağlanan sanallaştırma ile işletmelerin donanım ve bakım maliyetleri en aza indirilmektedir. İşletmenin kullanmış olduğu server sistemleri sanallaştırılarak donanım ihtiyaçları minimize edilip yatırım ve bakım maliyetleri azaltılmaktadır. Sanal santral sistemleri ile fiziki santral maliyeti düşürülerek maliyet avantajı sağlanmasının yanında çağrı raporlaması ile çağrı merkezinin verimliliği ölçülebilmektedir. 

Mali ve İdari danışmanlık hizmeti ile işletmelerin aksayan süreçlerinin testip edilerek gerekli düzeltmelerin sorunda işletme süreçlerinin verimli hale getirilmesi sağlanmaktadır.

0

Lütfen yeni bir sayaç kutusu ekleyiniz
UZMANLIKLARIMIZ
İş Becerilerimizde Sektörlerdeki Başarı Oranlarımızdır
E-Dönüşüm Danışmanlığı %95
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı %85
Süreç Yönetim Danışmanlığı %90
Mali İşler Yönetim Danışmanlığı %95
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın