Gizlilik Sözleşmesi
Buradasınız: Anasayfa / Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www.serolbilisim.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Arifiye Mah. M. K. Atatürk Cad. No: 42/C ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR adresinde bulunan Serol Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
b) www.serolbilisim.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Serol Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nın sahibi bulunduğu web sitesi www.serolbilisim.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.serolbilisim.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nın bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ya karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın